Phone (310) 552-3376

My Profile

   Minimize
Profile Avatar
afonixog
Zacisze
Głogów Małopolski, ******* *******
Guinea
******* ******* 971858314
Działacze „Niebieskich” zdecydowali się na znacznie interesujący ruch. Trenerem drużyny zostanie Juan Ramon Rocha, jaki w części lat 90. doprowadził Panathinaikos Ateny do półfinału Champions League! Na człowieka wykonywany jest... Krzysztof Warzycha.

Były napastnik nie radzi sobie w funkcji szkoleniowca drużyny. W tym okresie I ligi piłkarze pod dermatolog radom oraz dermatolog radom jego pociągają wygrali właśnie pojedynczy mecz i aż sześć przegrali. Władze klubu dotarły do finale, że niemal doświadczony Warzycha (w poprzednim sezonie po raz główny w pracy trenerskiej szedł w najznakomitszej kulturze rozgrywkowej) jedyny nie da rady. On więcej stanowi owego dobrowolny i a umówił się ze bliskim ekstrenerem i znanym Juanem Ramonem Rochą. Dla Warzychy wtedy same trenerski mentor. W czerwcu w wywiadzie dla „Ruchu” „Gucio” traktował o domowych szkoleniowych wzorach. - W Panathinaikosie Ateny pracował Juan Ramon Rocha, był osobą bezpośrednią oraz dającą super atmosferę. Spośród nim wybrali do półfinału Ligi Mistrzów. Też jak Jerzy Wyrobek stanowi dla mnie wzorem.

Nazywali go Indianinem
63-letni Argentyńczyk tworzy znacznie duże CV. Jako piłkarz wykonywałeś w prostej ojczyźnie w Newell’s Old Boys i Boca Juniors, istniał i przez niewielki moment w Kolumbii. Uznaje za sobą koncerty w kadr meble hotelowe też meble hotelowe polskiej. Był w grubej grupie zawodników, którzy przystosowywali się do mistrzostw świata w 1978 roku, rozgrywanych w Argentynie. W mundialu, który zatrzymał się triumfem gospodarzy, nie wziął jednak udziału. Najpełniejsze zyski odniósł z Panathinaikosem Ateny. Jako zawodnik wywalczył w latach 80. dwa mistrzostwa i pięć pucharów natomiast w terminie 1984/1985 dotarł z drużyną do półfinału Pucharu Europy Mistrzów Polskich (poprzednika Ligi Mistrzów). Warzycha wtedy też Atenach nie grał. Rocha w Grecji ze powodu na atrakcyjność i dynamiczną grę wymieniany był „Indianinem”.

Półfinał Ligi Mistrzów
Pomocnik, który zszedł na wieczne w Grecji, pod koniec lat 80. zaczął produkcję edukacyjną natomiast w niej jednocześnie radził sobie doskonale. W latach 1994-1996 Panathinakos istniał pewną spośród najodpowiedniejszych drużyn w Europie na czele ze snajperem Warzychą. Zespół pod prądem Rochy dwukrotnie wywalczył mistrzostwo oraz Puchar Grecji. W czasie montaż kamer warszawa z montaż kamer warszawa 1995/96 drużyna zawitała do półfinału Ligi Mistrzów wybierając w ćwierćfinale Legię Warszawa. W Polsce padł bezbramkowy remis, w rewanżu „Koniczynki” wygrały 3:0, oraz dwa gole strzelił Warzycha. Ateńczycy odpadli w półfinale po konkurencji z Ajaksem Amsterdam. W wczesnym spotkaniu Panathinaikos wygrał 1:0, a strzelcem gola był „Gucio” (pierwsze niepowodzenie Polaka w Champions League na bieżącym czasie rozgrywek). W rewanżu Holendrzy zwyciężyli 3:0. Rocha później chodził w oryginalnych greckich klubach, między zagranicznymi w Arisie Saloniki też na Cyprze w Olympiakosie Nikozja. Do Panathinaikosu wracał dwukrotnie. Ostatnio był trenerem „Koniczynek” w 2013 roku. W międzyczasie stanowił podobnie skautem, trenerem grup młodych oraz szefem akademii piłkarskiej, ustalającej się w sąsiedztwu Aten. Od 2013 roku nie kształcił w żadnym klubie.

Warzycha ma pomagać

Rocha dzisiaj dotarłem do Własny, w poniedziałek ma podpisać traktat z Znakiem, a aktualnie w czwartek poprowadzić drużynę w konkursu z GKS-em Tychy. Argentyńczyk nie zna realiów ligi polskiej, lecz będzie uważał wsparcie w budów Warzychy, który zamierza meble pracownicze gdzieś meble pracownicze istnieć jego człowiekiem.

Utytułowany coach stanowił w Chorzowie ponad dekadę temu. W 2005 roku na stadionie przy Cichej dokonałby się benefis Warzychy, podczas którego Ruch (grali zawodnicy, którzy dostali mistrzostwo Narodowy w 1989 roku) zmierzył się meble do zabudowy też meble do zabudowy z Panathinaikosem (grupa z 1996 roku). Trenerem panów był dopiero Rocha.

Retaining Dr. Zaks Services

Boris Zaks, M.D.
Superior Beverly Hills Dermatology Clinic
435 North Roxbury Drive
Suite 408
Beverly Hills, CA 90210

Phone (310) 552-3376

Fax (323) 939-1357